Miletička putuje za pápežom Františkom do ŠAŠTÍNA

Milí pútnici!

Spoločne sa tešíme na sv. omšu s pápežom Františkom v Šaštíne, posielam posledné informácie.

Zraz na Miletičovej je v stredu 15. septembra ráno o 4:30, nastúpi sa do autobusov a odchádza sa. Brána sa otvára o 4:10 hod. Autá si môžete zaparkovať na parkovisku, alebo vzadu na ihrisku. Príchod do Šaštína rátame okolo 6:00 a do sektoru okolo 6:45. Sektory sa uzatvárajú o 8.00 hod.

Každý účastník musí byť zaregistrovaný na stránke: https://registracia.navstevapapeza.sk/sk/registracia/sastin/ Nezabudnite si aj občiansky preukaz!

Pôjdeme štyrmi autobusmi, nebudeme kontrolovať a deliť sa na zaočkovaných a OTP, bude sa nastupovať priebežne. Peniaze budeme vyberať v autobusoch

Po príjazde do Šaštína, pôjdeme pešo asi 30 minút na miesto slávenie sv. omše.

“Sedenie bude pripravené vo všetkých sektoroch, ktoré budú najbližšie k pódiu. To sú sektory pre pozvaných hostí. Ďalšie sektory sú iba na státie s tým, že je možné si priniesť so sebou vlastný prostriedok na sedenie, ako skladaciu stoličku a podobne,” informoval Hajdu. My kňazi sa od vás odpojíme a pôjdeme do sektoru pre kňazov.

Vzhľadom na to že rána sú chladné vezmite si aj teplé oblečenie, keď budeme čakať aby vám nebolo zima.

Strava – treba si vziať raňajky, desiatu a aj obed. Po skončení sv. omše sa sektory otvoria až po odchode pápeža. Tu sa počkáme a pôjdeme spolu späť k autobusom.

Všetky podrobnosti nájdete tu: https://www.navstevapapeza.sk/sk

Iné: môžete vyrobiť nejaký transparent Miletičky s don Boscom. Ja idem dnes na DC s mladými a vraciame sa v utorok večer 🙂

Myslime na návštevu v modlitbách,
Fero SDB