Zoznam ostatných stretiek a spoločenstiev

spoločenstvo deňčaszodpovedná osoba
DETSKÉ STRETKÁ
Výtvarné dielna (predškolský vek)
Tančeky a riekanky detí (predškolský vek)
utorok
streda
10:00
10:00
Pavla Kotúčová, Dominika Koštová   
Mária Kociánová
CHLAPCI
Klub filozofov (4 ZŠ)
Svätí mimoni, (5 ZŠ)
Kebabkovia (6, 7 ZŠ)
Milionári (8 ZŠ)
Galgani (9 ZŠ)
Miništranti
piatok
piatok
piatok
piatok
pondelok
nedeľa
18:00
18:00
18:00
18:00
18:30
15:00
Matej Stríženec, Patrik Lesný, Juraj Valentko
Martin Tancer, Jakub Valentoko, Dano Záhora
Sebastián Guba, Šimon Voška, Marek Zužo
Adam Varga, Ján Kožuško, Ján Gottweis   
Samo Vakrčka, Jozef Záhora, Michal Zborovjan
Pavol Seman SDB, Jozef Záhora, Sebastián Guba
DIEVČATÁ:
Presolené čipsy (4 ZŠ)
Drsné kuriatka (5 ZŠ)
Snežné Tigrice (6 ZŠ)
Ligotavé vlnky (7 ZŠ)
Divá zver (8 ZŠ)
Farebné andulky (9 ZŠ)
piatok
piatok
piatok
piatok
piatok
piatok
18:00
15:45
18:00
15:30
15:30
18:00
Tamara Cződörová, Terezka Malá
Hanka Frimellová, Baška Kullačová, Miriam Muchová
Paťa Radičová, Hanka Jančíková
Katka Galková, Annamária Trenčanová, Alica Šamajová
Monika Ravingerová, Terézia Šikulová, Lucia Zemanová
Marika Szarasová, Annamária Beňová   
STREDNÁ ŠKOLA:
Kolotočári (1 SŠ – 2 SŠ)
Osvietení (1 SŠ – 2 SŠ)
Ostromliečne ladies ( 1 SŠ – 2 SŠ )
Tisic placiek a jeden kebab ( 1 SŠ – 2 SŠ )
VVV – Via Veritas Vita (3 SŠ – 4 SŠ)
Sypané čaje (3 SŠ – 4 SŠ)
Krusväjan (4 SŠ – 1 VŠ)
utorok
štvrtok
streda
piatok
štvrtok
štvrtok
štvrtok
17:30
16:00
17:30
15:30
19:00
18:00
19:00
Juraj Valíček, Tomáš Chalányi
Matej Fabián SDB, Alexander Matuška, Dalibor Zedek
Martina Cagardová, Sima Kutná, Rebeka Vakrčková
Klaudia Koyšová, Silvia Lesná
Adrián Guba, Pavol Pipka SDB
Elena Jenčová, Martina Porubská
Fero Kubovič SDB
VYSOKÁ ŠKOLA
Krusväjan (1,2 VŠ)
BohATy (3, 4 VŠ)
Stretko Titusa Zemana (5 VŠ)
Phytés (VŠ)
štvrtok
streda
pondelok
streda
19:30
18:45
19:00
19:00
Fero Kubovič SDB
Roman Jakubec, Kristína Jakubcová, Fero Kubovič SDB
Patrick Mydla
Pavol Seman SDB
MLADÉ RODINY:
To keby sme vedeli
Karpatovci
Petkovci
Večná zábava
UHU   
Holíkovci
NMS

Úlet
nedeľa
nedeľa
nedeľa
pondelok
pondelok
nedeľa
pondelok
utorok
16:30
17:00
17:00
17:30
17:15
16:00
17:30
17:00
Veronika Slezáková
Marián Husár SDB, Laura Karaptová
Marián Husár SDB, Mária Petková
Igor Belovič, Jozef Krušac SDB
Ján Mrázko, Lucia Mrázková
Michal Nemček
Mária Adamčáková   
Karol Maník SDB, Veronika Trungelová
PRACUJÚCI:
Načas
Oči
PROTOX 21
streda
štvrtok
štvrtok
19:00
19:00
17:00
Tomáš Iliť   
Timotej Lipták   
Tomáš Danek, Veronika Daneková, Ján Holubčík SDB   
KRÚŽKY:
Zborík
Utorkový zbor
Nedeľný zbor
Hudobná kapela
Gitarový 1 / 2
Krajčírsky
nedeľa
utorok
nedeľa
utorok
pondelok/utorok
pondelok/štvrtok
09:30
18:00
08:30
17:00
16:00/14:30
8:30/16:30
Monika Ravingerová, Klaudia Koyšová
Matej Končál   
Katarína Galková, Miriam Muchová, Július Bagin
Vladimír Bis
Sebastián Guba  
Pavla Mišíková, Martina Letanovská
PRVOPRIJIMAJÚCI
Frajeri z Karibiku
Futbalisti
100-roční  
 
Lollipops
Kráľovné neba
Marshmallow
Rodičia

Stráženie detí
nedeľa15:30Samuel Kotásek, Jakub Vakrčka, Sebastian Vaško da Silva
Michal Čery, Martin Linhart, Jaromír Mlýnek
Július Bagin, Felix Farkaš, Matej Viglaský
Lucia Smetanová, Kika Pistovičová, Martina Šibalíková
Magdaléna Karpatová, Veronika Szárasová, Natália Beňová
Martina Sísová, Nikola Kováčová, Eliška Bičkošová
Mária Mydlová, Stanislav Bujna, Pavol Hudák, Barbora Hudáková
Andrea Nagyová, Adriana Szabóová, Lenka Hartlová
INÉ


KAMA
Časopis Miletičkár
Team SŠpA
Team FAB
Propagačná skupina
2%
Domka

Daniel Záhora + Martin Tancer
Fero Kubovič SDB, Mária Galádová, Simona Hrabošová, Anička Galádová Dominika Ritomská, Barbora Kullačová, Patrik Rosival, Zuzana Okruhlicová
Fero Kubovič SDB, Petra Alaxinová, Rado Vančo, Matej Mrocek, Lucia Mrocková, Patrik Rosival, Timo Lipták, Roman Jakubec, Adrián Guba
Fero Kubovič SDB,Fero Kubovič SDB, Matej Fabian SDB, Pavol Seman + Slavo Pásztor + Adrián Guba + Juraj Valíček, Matej Mrocek, Tomáš Chalányi, Zuzana Okruhlicová, Klaudia Koyšová, Lucia Mrocková, Sisa Lesná
Fero Kubovič SDB, Jana Gavaldová, Lucia Mrazková, Barbora Kullačová
Fero Kubovič SDB, Ondrej Verbovský, Jana Gavaldová
Fero Kubovič SDB, Annamária Trenčanová, Eva Ivanusyková, Roman Jakubec, Ondrej Verbovský, Marika Szarasová, Dominika Važanová, Filip Rozinaj, Radoslav Vančo, Juraj Valíček, Filip Dujnič, Paťa Radičová, Jozef Fister
FARSKÉ AKTIVITY
Katechumeni 1
Neofiti
Predmanželské prípravy
Spevácky zbor seniorov
Stretnutia seniorov
Spoločenstvo FSM
Spoločenstvo otcov
streda
štvrtok
podľa dohody
streda
streda
streda
streda
piatok
19:00
19:00
19:00
16:00
08:00
18:30
18:30
Ján Maturkanič SDB   
Marián Husár SDB    
Jozef Kupka SDB, Pavol Seman SDB, Marián Husár SDB, Karol Maník SDB
Jozef Kupka SDB, Pavol Seman SDB, Marián Husár SDB
Daniel Hlásny
saleziáni   
Lenka Vakrčková
Tomáš Kubla
MODLITBY MATIEK
Skupina I.
Skupina II.
Skupina III.
Skupina IV.
Skupina V.
Skupina VI.
Skupina VII.
Skupina VIII.
Skupina IX.

Skupina X.
Maruška Letašiová   
Anna Štvrtecká
Pavla Kotúčová
Mirka Skočíková
Bea Polakovičová
Mária Vlasáková
Eva Hudačeková
Anka Čeryová
Katarína Rosívalová
Janka Kucejová